08.09.2023 | 18:50

Запрошені до зустрічі в.о. голови Дніпровського РО ТЧХУ, голова ГО «Громада UA» Наталя Шатілова, виконавчий директор ГО «Херсонська регіональна ліга соціальних працівників України» Ігор Цуркан, , волонтери ГО «Місто сили» Владислав Воронов і Дмитро Сусак, executive director у ГО «Громадський центр «Нова генерація» Оксана Глебушкина (присутня online) – при головуванні директора Херсонського обласного центру зайнятості Тетяни Ніколаєвої – разом шукали шляхи ефективної співпраці у питаннях організації суспільно-корисних робіт, підвищення зацікавленості до програм «Ваучер на навчання» і мікрогрантів для започаткування чи відновлення власної справи.

Очільниця ХОЦЗ зазначила, що держава в особі служби зайнятості має дієві інструменти щодо повернення громадян на деокупованих територіях до таких важливих засад життєдіяльності людини як зайнятість, професійна реалізація, матеріальна компенсація за труд. Проте важливо, щоб ця інформація доходила до людей і сприймалась ними як можливість за умов воєнного часу зберегти себе як дієву особистість, утримати «на плаву» родину і допомогти державі подолати зовнішню агресію.

Учасники зустрічі погодили подальшу співпрацю і координацію дій щодо втілення інноваційних програм у питаннях зайнятості населення.

Захід відбувся за сприяння Херсонська обласна державна адміністрація