20.11.2020 | 13:53

Виставка “Очікування Vs Реальність”, яка відкрилася сьогодні у Херсоні, висвітлює проблему сучасного рабства, розповідає історії звичайних українців, які в пошуках кращого життя і заробітку приймали, подекуди, пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій, пов’язаних з нелегальним працевлаштуванням.

«Ця виставка створена для того, щоб запобігати ситуаціям, пов’язаним із торгівлею людьми. Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо обізнаності людей про потенційні ризики нелегального працевлаштування та підвищення психологічної готовності протистояти злочинним викликам. Використовуємо різноманітні форми роботи. Це тренінги, семінари та індивідуальна робота з клієнтами. Нагадуємо шукачам роботи, що база вакансій державної служби зайнятості відкрита для всіх», - підкреслив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Виставка в Херсоні триватиме до 25 листопада. Її відвідувачі матимуть можливість поспілкуватись та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.