29.11.2019 | 10:18

Відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2019 продовжив свою роботу на Херсонщині.

28 листопада місто Нова Каховка зустрічало учасників змагання з робітничих професій, що проводяться для майбутніх професіоналів.

Своєрідні олімпійські ігри відбувалися у навчальних закладах. Свою майстерність та правильний вибір професійного майбутнього доводили зварювальники, електромонтажники, слюсарі, муляр, токарі, перукарі та кравці - молодь зі всієї області.

На базі навчальних закладів були підготовлені відповідні робочі місця для змагань. Якість роботи, технологічну складову та сам продукт оцінювали досвідчені представники роботодавців, які входили до складу журі, та кваліфіковані експерти.

Найкращі у змаганнях з кожного напрямку посіли призові місця. Переможці представлятимуть Херсонщину на найбільш відповідальному міжрегіональному етапі змагань WorldSkills Ukraine 2019 у Києві.

Усі конкурсанти були відзначені дипломами та отримали подарунки.

На локаціях Херсонської обласної служби зайнятості та ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» учасники та гості заходу мали можливість ознайомитися з послугами служби зайнятості, сучасними онлайн-сервісами, умовами навчання на базі ДНЗ ЦПТО.

Цей захід надав молоді ще одну можливість відчути впевненість у собі, переконатися у правильному виборі професії, побачити перспективи кар’єрного росту, адже це дуже круто і відповідально - представляти рідне місто, бути кращим, першим.

 

*До складу журі та кваліфікованих експертів входили представники роботодавців відповідного напрямку, Херсонського обласного центру зайнятості, навчально-методичних центрів та навчальних закладів області.