оп
26.12.2018 | 09:44

21 грудня в стінах Херсонського аграрного університету пройшов «Ярмарок кар’єри». Участь у заході взяли спеціалісти Херсонського обласного центру зайнятості та Херсонського міського центру зайнятості.

Чимало студентів та безробітної молоді завітали на захід, де ознайомились із роботодавцями міста і області, отримали відповіді на важливі для них питання щодо можливості працевлаштування на своє перше робоче місце, проходження стажування, працевлаштування під час канікул.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з ринком праці, послугами центру зайнятості, розповіли про відео-резюме – як можливість самопрезентації та як нестандартний метод знайомства роботодавця з потенційним співробітником.

Цікавою та корисною для студентів виявилась інформація про платформу Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», який доступний на порталі Державної служби зайнятості.

З метою запобігання молодіжного безробіття студентів запросили відвідати центр зайнятості для участі у семінарах та тренінгах з техніки пошуку роботи.