13.10.2020 | 11:36

Мовою цифр, січень-вересень 2020 року

Статистика свідчить, що майже 27 тисяч безробітних громадян Херсонщини скористалися послугами обласної служби зайнятості протягом січня-вересня поточного року. Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 23,5 тисячі осіб, і це на 25% більше минулорічного показника, видатки на виплату допомоги по безробіттю склали 295179,7 тисяч гривен.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова на 01 жовтня поточного року від роботодавців області до служби зайнятості надійшло 15,3 тисяч вакансій, що на 30% менше минулорічного показника - і це великий відсоток. На одну вакансію претендувало 7 осіб, які шукали роботу.

«Служба зайнятості робить усе можливе, щоб допомогти тим людям, які звернулися за пошуком роботи, - зазначив Євгеній Єрашов. - Ми проводимо відповідні тренінги, навчаємо як підготувати резюме та пройти співбесіду з роботодавцем, мотивуємо на успішне працевлаштування, але, звісно, останнє слово залишається за клієнтом. Фахівці центрів зайнятості намагаються підібрати для громадян найкращі підходящі вакансії, а для роботодавців – кваліфікованих спеціалістів. Результат: з початку року більше 13 тисяч осіб забезпечено роботою за допомогою обласної служби зайнятості».

Також, відповідно до реальних потреб ринку праці, професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості з початку року проходили 2,2 тисячі безробітних, більшість із них навчались на замовлення роботодавців.

Майже 2 тисячі осіб з числа безробітних були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Ці громадяни легально мали тимчасову роботу та відповідну заробітну плату, дехто з них отримали пропозицію постійного працевлаштування.