03.02.2017 | 11:40

02 лютого відбулася робоча зустріч директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з головою спілки сприяння розвитку зеленого туризму в Голопристанському районі Олександром Долинком.

Під час роботи О.Долинко презентував новий проект в частині розвитку підприємництва в Голопристанському районі. У презентації взяли участь директор, заступник, керівники структурних підрозділів обласного центру зайнятості та в.о. керівника Херсонського міського центру зайнятості.

Йшлося про збільшення розважальних послуг на українському хуторі «Зелені хутори Таврії», що на Голопристанщині. При вдалому «запуску» проекту район отримає нові робочі місця, а відпочиваючі – нові позитивні враження та емоції.

За словами Євгенія Єрашова, Херсонська обласна служба зайнятості готова до співпраці та підтримки нових проектів.

 

Довідкове:

Співпраця Херсонської обласної служби зайнятості з приватним підприємцем, головою спілки сприяння розвитку зеленого туризму в Голопристанському районі Олександром Долинком триває понад 15 років.

За цей час під гарантоване працевлаштування роботодавця пройшли професійне навчання та підвищення кваліфікації понад 90 безробітних осіб. Безробітні зробили ставку на розвиток зеленого туризму: коваль ручного кування; агент з організації туризму; виробники художніх виробів із шкіри, лози, з дерева, сорго; агенти з організації туризму за напрямком «Організація роботи із зарубіжними туристичними фірмами та іноземними клієнтами»; гід; тракторист тощо.

Під час співпраці О.Долинко постійний гість у Голопристанському районному центрі зайнятості: учасник ярмарок вакансій та заходах для роботодавців, на різноманітних семінарах він розповідає безробітним про позитивні сторони та ризики при готовності відкрити власну справу, про нюанси в організації роботи тощо.

Роботодавець постійно запрошується для участі в роботі інноваційних проектів обласної служби зайнятості для молоді «ПрофіСтар» та «ПрофіКвест» (для проведення семінарів та майстер-класів, для оцінювання робіт учасників конкурсів у якості члена журі тощо).