08.02.2017 | 10:28

«Сьогодні багато шукачів роботи Херсонщини їдуть працювати за кордон. І це цілком нормально, адже трудова міграція існує в усьому світі»,- зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов під час семінару для безробітних з питань легалізації праці та трудовій міграції. У роботі заходу також взяли участь керівник Європейського центру інформації Ігор Литвин та представник ТОВ "Українська міжнародна публічна група" Вікторія Кононенко.

Під час заходу обговорювались проблемні питання з якими зіштовхуються заробітчани, а це: недобросовісні посередники на ринку праці, тяжкі умови праці та відсутність будь-яких гарантій, тощо. Як не стати жертвами шахраїв, як захистити себе, перебуваючи в іншій країні, які кроки слід зробити щоб отримати легальну роботу за кордоном, про це йшлося під час роботи семінару.

«Служба зайнятості, як представник держави, готова до проведення таких спільних заходів з усіма зацікавленими сторонами. Ми будемо

проводити активну роз’яснювальну роботу серед наших громадян для підвищення рівня їх знань у сфері трудового права, знайомити із законодавством інших країн, надавати допомогу у легальному працевлаштуванні», - наголосив Євгеній Єрашов.