08.02.2017 | 15:10

За участю керівного складу Херсонської обласної служби зайнятості 07 лютого відбулася нарада «Діяльність Херсонської обласної служби зайнятості протягом 2016 року та пріоритети в роботі у 2017 році».

Нарада проходила у Горностаївському районі.

У заході також взяли участь: Єрохін Олександр, голова Горностаївської РДА; Карпеченко Сергій, голова Горностаївської районної ради; Дмитро Ляхно, селищний голова Горностаївської селищної ради; Олександр Слісаренко, керівник приватного підприємства «Геліос-2005», керівник Центру допомоги учасникам АТО, депутат Горностаївської районної ради; Юрій Васильєв, керівник ринкоутворюючого підприємства «ТОВ «Торговий Дім «Горностаївський Райагрохім», депутат Горностаївської районної ради; Олександр Долинко, голова спілки сприяння розвитку зеленого туризму в Голопристанському районі.

З докладом щодо діяльності обласної служби зайнятості виступив директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. Під час свого виступу керівник служби зупинився на ситуації на ринку праці, окремим блоком йшлося про питання працевлаштування на вільні та новостворені робочі місця та взаємодію з роботодавцями. «Забезпечення реалізації основних стратегічних напрямків діяльності обласної служби на 2016 рік, а також застосування індивідуального підходу до задоволення потреб клієнтів дозволили забезпечити позитивну динаміку обсягів та темпів працевлаштування клієнтів служби зайнятості області. Так у 2016 році забезпечено роботою 20,8 тис. осіб, що на 2,3% більше ніж у 2015 році», - підкреслив Євгеній Єрашов.

За його словами, основним показником результативності співпраці з роботодавцями є

рівень укомплектування вакансій, що у 2016 році склав 91,1% (найвищий показник за останні роки).

Керівник обласної служби зайнятості окреслив пріоритетні напрямки роботи на 2017 рік: забезпечення конкурентоспроможності громадян на ринку праці усіма інструментами і методами, якими володіє державна служба зайнятості; співпраця з роботодавцями, органами місцевої влади та іншими учасниками соціального діалогу щодо створення умов для гідної праці; продовження роботи щодо реалізації в області інноваційних соціально-направлених проектів служби зайнятості.

Під час наради Євгеній Єрашов вручив перехідний прапор директору Горностаївського районного центру зайнятості. За результатами оцінки роботи міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості за підсумками 2016 року цей центр зайнятості визнаний кращим.

З інформацією щодо підсумків роботи за 2016 рік Херсонського Центру професійно-технічної освіти ДСЗ виступила керівник установи.

У виступах роботодавців йшлося про співпрацю зі службою зайнятості, були висловлені позитивні напрацювання та пропозиції щодо удосконалення роботи.