22.11.2018 | 13:51

У січні-жовтні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 25,9 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 7,6 тис. зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 21,8 тис. осіб.

Упродовж січня-жовтня 2018 року роботодавці області надали до служби зайнятості 23,9 тис. вакансій, що на 8% більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 01 листопада 2018 року на одну вакансію претендувало 5 осіб, які шукали роботу.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-жовтня 2018 року 343 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,6 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4,2 тис. осіб з числа безробітних.