04.07.2017 | 14:48

Підбір кадрів для укомплектування потреби роботодавців, завжди був і є одним із найважливіших завдань служби зайнятості. На сьогоднішній час на ринку праці Херсонської області зафіксовано пожвавлення активності роботодавців щодо надання вакансій до служби зайнятості.

«Так, з початку року станом на 26 червня 2017 року в Херсонській обласній службі зайнятості було зареєстровано 13,7 тисяч вакансій, що майже на 1,2 тис. вакансій більше, ніж у аналогічному періоді минулого року. Укомплектовано за сприяння служби зайнятості 12,5 тис. вакансій, що більш як на 800 вакансій перевищує минулорічний показник. Тобто, забезпечених роботою стало більше», - коментує директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

За його словами відповідно, зросла й кількість роботодавців, бажаючих підшукати працівників за допомогою служби зайнятості. Їх кількість проти минулого року зросла на 161 одиницю та становить 3,3 тис., що свідчить про те, що роботодавці згоджуються на спільні заходи зі службою зайнятості щодо укомплектування їх потреби.

Аби заохотити роботодавців до співпраці зі службою зайнятості, з ними проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота на семінарах, зустрічах, під час проведення інших масових заходів. Здійснюється підбір кадрів на замовлення роботодавця з числа шукачів роботи, у т.ч. з використанням психо-діагностичних методик, організовується професійне навчання претендентів, надаються інші послуги.

Протягом січня-травня 2017 року проведено 448 семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб, де взяли участь 4,9 тис. роботодавців.