25.01.2022 | 14:03

Слухачі з-поміж безробітних Херсонщини, які отримали професію «Озеленювач», вже готові приступити до роботи.

За направленням служби зайнятості перша група за цією професією успішно навчалась на базі ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» й отримала відповідні документи. 10 безробітних протягом 3,5 місяців отримували нові знання, опановували практичні навички. Досвідчені викладачі допомогли швидко і ефективно освоїти цю професію, про що свідчать самі слухачі.

«Всім основам цієї цікавої професії навчила мене викладачка та майстриня виробничого навчання Людмила Собко, - говорить безробітна Великолепетиської районної філії ХОЦЗ Ірина Мєзєнцева. – Я задоволена, що маю цю професію, адже на мене чекає роботодавець». До речі, пані Ірина звернулась за пошуком роботи у вересні минулого року, де їй і запропонували отримати професію «Озеленювач».

Ірина Затворницька, колишній виноградор, звернулась до філії за пошуком роботи у серпні 2021 року й, дізнавшись про можливість отримати нову професію, виявила бажання навчатись. «Я дізналась про навчання он-лайн, що мене дуже влаштувало, адже у мене маленькі діти, - коментує Ірина, - і, звісно, можливість працевлаштування. Я про це мріяла».

Демобілізований учасник АТО/ООС Юрій Меткалов, чоловік з обмеженими фізичними можливостями, перебуваючи у статусі безробітного, виявив власне бажання отримати професію «Озеленювач», адже має захоплення доглядати та вирощувати рослини. Юрій задоволений, що отримав нові знання, нову професію, нову роботу.

На курсах навчались безробітні за направленням Велеколепетиської, Високопільської, Генічеської та Чаплинської районних філій ХОЦЗ. На більшість слухачів вже чекають роботодавці. До речі, для цього була проведена попередня особиста робота керівництва філій Херсонського обласного центру зайнятості з головами територіальних громад.

Шановні клієнти служби зайнятості. Якщо ви бажаєте отримати професію «Озеленювач» чи маєте потребу в таких фахівцях звертайтесь за телефоном 0552 454606 відділ організації профнавчання Херсонського обласного центру зайнятості.