20.07.2016 | 11:11

19 липня 2016 року пройшла нарада Херсонської обласної служби зайнятості «Підсумки роботи обласної служби за І півріччя 2016 року в умовах впровадження Регламенту». В рамках роботи наради відбулася презентація організації взаємодії Херсонської обласної служби зайнятості з ринкоутворюючими підприємствами регіону в частині комплектації кадрів на прикладі співпраці з ТОВ «Данон Дніпро».

Під час презентації підприємства Борис Жигалов, директор підприємства, зупинився на питаннях безпеки праці, ринку збиту продукції, на умовах оплати праці та винагороди, соціальному пакеті та на вимогах до професійно-кваліфікаційного складу працівників. Представників обласної служби зайнятості цікавили питання вікового обмеження професійних кадрів, питання стажування на робочих місцях, можливості задіяти до співпраці місцеві фермерські господарства та приватних підприємців.

«Виробничі потужності «Данон Дніпро» дозволяють виробляти питні й десертні йогурти, сметану, молоко, кефір і ряжанку. Понад 50% продукції компанії «Данон», що реалізується в Україні, виробляється саме на заводі в Херсоні. Процес виробництва відповідає найвищим стандартам якості - сьогодні завод «Данон Дніпро» у Херсоні є заводом світового рівня», - підкреслив Б. Жигалов.

У свою чергу Євгеній Єрашов подякував за ознайомчу екскурсію підприємством, запевнив присутніх у подальшій співпраці з ТОВ «Данон Дніпро». «Вважаю, що подальша співпраця з цим підприємством буде плідна, цікава та матиме дійсно реальні напрацювання. Європейські технології та сучасне обладнання потребує відповідні професійні кадри, служб

а зайнятості має всі необхідні інструменти для задоволення цих потреб», - наголосив директор Херсонського

обласного центру зайнятості.

Для ознайомлення з роботою підприємства та можливості укомплектування кадрами ТОВ «Данон Дніпро» були залучені фахівці Миколаївського обласного центру зайнятості.

У приміщенні обласного центру зайнятості продовжилася друга частина наради директорів базових центрів зайнятості. Про підсумки роботи обласної служби за І півріччя 2016 року в умовах впровадження Регламенту доповів Євгеній Єрашов. «Обласна служба зайнятості, впроваджуючи Регламент та реалізувавши основні стратегічні напрямки роботи в І півріччі 2016 року такі як, забезпечення роботою громадян, підвищення мотивації до зайнятості та конкурентоспроможності громадян на ринку праці, забезпечила позитивну динаміку обсягів та темпів працевлаштування», - підкреслив директор. Також Є.Єрашов звернув увагу присутніх на недоліки у роботі та дав відповідні доручення учасникам заходу.

Заступник директора Людмила Барабаш виступила з інформацією про організацію та проведення навчання фахівців формам та методам роботи в умовах Регламенту.

Нарада пройшла насичено та дієво, було визначено перелік питань для термінового вирішення.