08.08.2018 | 14:12

Для забезпечення конкурентоспроможності безробітних громадян в сучасних умовах ринку праці та задоволення потреб роботодавців у якісній робочій силі Херсонською обласною службою зайнятості організовується професійне навчання, що базується на принципах впровадження пріоритетних напрямів.

«Протягом січня - червня 2018 року за направленнями обласної служби зайнятості понад 3800 осіб проходили профнавчання, при цьому більше 2500 осіб у ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ». Кожний п’ятий клієнт, який зареєстрований в обласній службі зайнятості, отримав послугу з професійного навчання. І ще один важливий показник, це рівень працевлаштування після навчання, що становить 92,4 %, говорить сам за себе», - прокоментував директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Окрема увага в організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищенню кваліфікації приділялась соціально незахищеним верствам населення, особам без професії або тим, хто займав місця, що не потребують спеціальної підготовки, це більше 450 осіб. Особлива увага приділялась особам з обмеженими фізичними можливостями, ВПО та учасникам АТО.

Більше 3,0 тисяч безробітних громадян були направлені на курси цільового призначення, після чого працевлаштовані на вакансії сезонного характеру.

Якщо ви замислились над можливістю проходження професійного навчанням і у вас є питання – завітайте до служби зайнятості або телефонуйте за номером (0552) 45-46-06.

Всі послуги служби зайнятості – безкоштовні.