12.08.2016 | 16:01

В Херсонській області виникла необхідність у переформатуванні багаторічного соціально спрямованого проекту щодо запобігання порушень громадського порядку, так званих «шерифів». Ця робота відбувається за підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

Враховуючи невідкладну потребу у формуванні в громаді спільної відповідальності за безпеку та спокій в суспільстві виникла нагода в активізації цієї роботи у прикордонних районах області: Чаплинському, Каланчацькому та Генічеському. Планується залучити до цих видів робіт понад 100 безробітних осіб. Потенційні учасники проекту це, в першу чергу, учасники АТО та демобілізовані військовослужбовці.

«Нинішня ситуація потребує активізації зусиль для її вирішення. Служба зайнятості не може стояти осторонь, адже має діючі інструменти для зняття напруги у суспільстві», - наполягає директор Херсонської обласної служби зайнятості Євгеній Єрашов.

11 серпня директор Є. Єрашов особисто провів робочі зустрічі з керівниками зазначених районів, місцевими начальниками поліції, представниками громадських формувань та організацій, які задіяні в реалізації проекту.

Відбулися конструктивні діалоги, представники місцевої влади підтримали цю роботу, наголосили на своєчасності та актуальності проекту, запропонували своє бачення у деяких питаннях.

На сьогодні Чаплинський районний центр зайнятості вже видав направлення на цей вид робіт п'ятьом безробітним, з них 4 – учасники АТО, 1 – демобілізований військовослужбовець, Каланчацький районнй центр зайнятості видав направлення двом безробітним та підібрав ще чотирьох, триває підбір безробітних і у Генічеському районі.

Перед початком роботи «шерифи» пройдуть професійний відбір та короткострокове навчання де, окрім надання базових знань, їх навчать, як спілкуватися з людьми та знаходити шляхи мирного врегулювання конфліктів.