22.02.2022 | 16:31

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов спілкувався з державними службовцями апарату та структурних підрозділів Херсонської обласної державної адміністрації у стінах регіонального центру підвищення кваліфікації.

У форматі семінару розглядали й обговорювали питання легальної зайнятості населення та забезпечення трудових прав.

Керівник обласної служби зайнятості підкреслив важливість соціальних і трудових гарантій, легального працевлаштування та заробітної плати, адже це впевненість у завтрашньому дні, у добробуті кожного громадянина.

«Офіційні трудові відносини, це об’єктивна вимога сьогодення, - зазначив Євгеній Єрашов. – На прикладі державної програми фінансової підтримки і роботодавців, і працівників, які опинились в складних умовах під час карантинних обмежень, зрозуміло, наскільки важливо працювати у законодавчому полі».

Під час спілкування учасники говорили про необхідність підвищення конкурентоспроможності, про компетенції, яких не вистачає шукачам роботи відповідних професій для зайняття наявних вакансій.

Порушували питання невідповідності пропозиції та попиту на ринку праці Херсонщини. Зокрема, чому, незважаючи на попит робітників за робітничими професіями, на ринку праці спостерігається дисбаланс?

Також директор обласного центру зайнятості розповів про програми підтримки клієнтів, що діють у державній службі зайнятості. Зокрема про пільги зі сплати ЄСВ та про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.