30.06.2024 | 19:16

Фахівчині Херсонської обласної служби зайнятості зустрілися з очільниками місцевого самоврядування Чорнобаївської громади.

Обговорили низку важливих питань, серед яких – якісне та доступне надання послуг служби зайнятості громадянам. Особливу увагу було приділено важливості оперативного надання послуг нашим захисникам та захисницям.

Відтепер, учасники бойових дій, члени їх родин та люди з інвалідністю внаслідок війни отримуватимуть вичерпну інформацію про вакансії, грантові програми для відкриття чи розвитку бізнесу, можливості навчання, зокрема навчання за ваучером. Про ці та інші пропозиції служби зайнятості вони зможуть дізнатися у місцевому ЦНАПі завдяки діючому сервісу "єдине вікно".

Говорили і про суспільно корисні роботи, які активно ведуться в громаді. Було домовлено про подальше залучення людей до "Армії відновлення", адже наразі це чудова нагода тимчасово забезпечити себе офіційним працевлаштуванням.

Також спеціалістки служби зайнятості розповіли про ряд активних ініціатив, зокрема компенсаційні програми за працевлаштування окремих категорій громадян.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про надання виїзних консультацій працівниками служби зайнятості в рамках сервісу "єдине вікно". Крім того, дійшли згоди щодо організації спільних онлайн - заходів, спрямованих на підвищення рівня поінформованості населення про послуги служби.