Народилась у 1970 році.

У службі зайнятості працює з 1993 року, на посаді першого заступника директора з 2006 по 2015 рік. З жовтня 2015 року - заступник директора.

За високий професіоналізм у 2003 році нагороджена Почесною грамотою Херсонського обласного центру зайнятості.

У 2003 році за самовіддану працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розв’язанні проблем соціального захисту населення України нагороджена грамотою Федерації роботодавців України.

У 2010 році:

- за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України;

- за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття та з нагоди 20-ї річниці створення Державної служби зайнятості нагороджена відзнакою Державного центру зайнятості «Занесення до Дошки Пошани Державного центру зайнятості».

У 2015 році за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття та з нагоди святкування 25-ї річниці створення державної служби зайнятості оголошено Подяку Херсонського обласного центру зайнятості.