Шановні колеги!!!

Звертаємо Вашу увагу, що рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 29 вересня 2017 року № 839 затверджені Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (далі – Методичні рекомендації, які доступні за посиланням: https://nazk.gov.ua/metodychni-rekomendaciyi.

Методичні рекомендації затверджено НАЗК з метою надання роз’яснень, методичної та консультаційної допомоги в порядку пунктів 4, 15 статті 11 Закону України «Про запобігання корупції», а також для формування єдиного підходу до розуміння і дотримання правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та пов’язаних з ним обмежень.

Разом з тим, у вступі до Методичних рекомендацій зазначається, що ці Методичні рекомендації не є нормативно-правовим актом, не встановлюють нових правових норм. Проте, ці рекомендації відтворюють позицію НАЗК як центрального органу, що формує та реалізує антикорупційну політику.

Визнано таким, що втратило чинність рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 14 липня 2016 року № 2 «Про затвердження Методичних рекомендацій з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб».