Затверджено Положення про проведення додаткового відбору бізнес-планів підприємницької діяльності, яке визначає механізм надання грантів для придбання обладнання за рахунок коштів проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Запрошуємо громадян України віком від 18 років і до досягнення пенсійного віку, зареєстрованих та/або проживаючих в місті Херсоні, які є потенційними підприємцями або вже зареєстрованими підприємцями-початківцями (не більше 12 місяців), вмотивованими на початок власної справи та здійснення підприємницької діяльності на території громади м. Херсон, зокрема, в туристичній галузі.

Серед потенційних видів діяльності - екскурсійна діяльність, сувенірно – рекламна діяльність, розваги і відпочинок, пов’язані з туристичною галуззю, роздрібна торгівля, тимчасове розміщення та організація харчування, транспортно-логістичні послуги  тощо.

Бізнес-плани на участь у Додатковому відборі приймаються до 19 листопада 2020 року на адресу newgener93@gmail.com

Вимоги до бізнес плану: обсяг не більше 30 сторінок друкованого тексту формату А4 в паперовому та електронному вигляді (структура бізнес плану – ТУТ). Додатковою може бути презентація бізнес-плану на електронному носії у форматі Microsoft Power Point обсягом не більше 15 слайдів.

Анонс/Подія: 
Анонс події