11.02.2022 | 14:18

Перелік категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню визначено ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення». До речі, роботодавці можуть як самостійно забезпечити їх роботою, так і за допомогою служби зайнятості.

Торік за сприяння Херсонської обласної служби зайнятості близько 1200 роботодавців прийняли на роботу майже 2000 безробітних, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.  

Так, для міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» підібрали інженерів, операторів котелень, слюсаря, - безробітні мали квоти з інвалідності та передпенсійного віку.

Контролера газового господарства та прибиральників приміщень працевлаштували за квотою до Акціонерного товариства «Херсонгаз». Це той випадок, коли один із батьків має на утриманні дитину віком до шести років.

Вакансії санаторія для дітей з батьками «Скадовськ» та санаторія «Гопри» були укомплектовані кухарями, прибиральниками, слюсарями-сантехніками, робітниками з обслуговування будинків, медичними працівниками, всі безробітні мали відповідні гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Крім того, ст. 26 Закону України «Про зайнятість населення» передбачено стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.

Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце таких громадян, строком не менше ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

 

Трохи статистики:

Протягом 2021 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористались 42811 громадян, з них 8786 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

 

Раніше ми писали: Програма підтримки роботодавців діє у державній службі зайнятості