14.09.2021 | 11:30

Більше 5 років Фермерське господарство «Фруктове» є надійним партнером Білозерської районої філії Херсонської обласної служби зайнятості. Господарство розміщено на території Дар’ївської ОТГ і є одним із успішних агропідприємств Білозерського району.

Завдяки цієї співпраці вирішується питання працевлаштування не лише місцевого населення, а й шукачів роботи і з інших населених пунктів: Інгулець, Дар’ївка, Микільське, Токарівка, Новотягинка, Улянівка, Понятівка. Примітно, що в організації праці роботодавець використовує атрибути соціальної відповідальності, серед яких підвіз працівників до робочого місця.

У «Фруктовому» постійно працює близько 18 осіб. З початком сільськогосподарських робіт господарство потребує робітників для виконання «зелених» операцій та збору врожаю.

Цьогоріч, з початку літнього сезону, за направленням Білозерської районної філії ХОЦЗ було працевлаштовано 8 осіб з навколишніх сіл.

Перебуваючи у службі зайнятості на обліку, деякі з них заздалегідь пройшли курси цільового призначення за навчальними програмами «Організація здорового способу життя для продуктивності праці» та «Засоби сучасної комунікації шляхом інформаційних технологій».

У такому тандемі взаємодії і працедавці, і працівники, і шукачі роботи залишаються задоволені.

До відома: ФГ «Фруктове» спеціалізується на вирощуванні фруктових дерев (персики, черешні, груші тощо), полуниці та зернових культур. Продукція підприємства користується попитом по всій території України.

Фото з відкритих джерел

Раніше ми повідомляли: Процес пошуку роботи необхідно адаптувати до реалій сьогодення, - у цьому впевнені у Херсонській обласній службі зайнятості