26.01.2022 | 09:58

На Херсонщині випускники курсів за професією «Озеленювач», які навчались за направленням служби зайнятості, отримали відповідні документи й готові приступити до роботи.

За словами т.в.о. директора Великолепетиської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Світлани Бойко саме у співпраці з головами територіальних громад вирішується багато важливих питань щодо зайнятості населення.

«Ще торік, наприкінці літа, разом із головою Великолепетиської територіальної громади Максимом Колокотом ми обговорювали можливість працевлаштування безробітних громадян після професійного навчання за професією «Озеленювач», - коментує пані Світлана.

Час минув швидко, фахівців навчили. Пан Максим своє слово стримав.

Всі п’ятеро безробітних, які навчались за направленням Великолепетиської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, у найближчі строки мають приступити до своїх професійних обов’язків.

Безробітні, яких направили на навчання Генічеська, Високопільська й Чаплинська районні філії Херсонського обласного центру зайнятості, з часом також мають бути працевлаштовані.

Працівників за такою професією потребують територіальні громади, садово-паркові господарства, санаторії й готелі, ландшафтні фірми, приватні володіння. Адже саме озеленювачі доглядають за рослинами й створюють красу в парках, на клумбах і квітниках. Тож побажаємо «нашим» фахівцям отримувати задоволення від роботи й радувати своєю майстерністю оточуючих.

 

Раніше ми писали:

Робоча зустріч з головою Великолепетиської селищної ради