27.01.2022 | 10:00

Наразі довгоочікувана звістка!

Відтепер підготовка майбутніх кухарів відбуватиметься за новими стандартами!

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено новий стандарт професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кухар».

За словами голови правління місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон, директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова, упродовж двох років тривала непроста, але цікава й креативна робота, робота сповнена значення.

«Цей проєкт дійсно вражає своїми результатами - говорить Євгеній Єрашов. – Головним було підтримувати всі напрацювання й ініціативи, надавати можливість вдосконалювати та розвивати ідеї, що мають право на життя».

І дійсно підтримувати та розвивати було що.

15 липня 2019 року було підписано Меморандум про створення Місцевого партнерства у сфері зайнятості у м. Херсон у рамках Проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

За цей період було досягнуто всіх цілей та завдань, що були передбачені. Підтримувались всі напрацювання, що мали сприяти у вирішенні конкретних проблем ринку праці міста Херсон.

Так, за участі експертів з Південної асоціації шеф-кухарів України, відомих шеф-кухарів та освітян тривала робота над розробкою проєкту професійного стандарту професії «Кухар», відбулось його публічне обговорення.

Вітаємо всіх стейкхолдерів Проєкту, результати якого дійсно вражають.

Детальніше про новий освітній стандарт читайте за посиланням http://lnnk.in/gZdw

*Проєкт фінансувався Урядом Данії, представленим Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).

Раніше ми писали: Проєкт Місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон завершено.