19.03.2020 | 10:49

Нещодавно Херсонський обласний центр зайнятості повідомляв про проведення підготовчої робота в області для визначення перспективної потреби роботодавців у сезонних працівниках на 2020 рік. На засіданнях за «круглим столом» представники обласної служби зайнятості спільно з місцевими органами влади, головами об’єднаних територіальних громад, представниками управлінь агропромислового розвитку, економіки, організацій роботодавців та іншими учасниками соціального діалогу з питань тимчасової зайнятості провели активну роботу з формування Банку попередньої потреби в працівниках для виконання сезонних робіт на Херсонщині у 2020 році.

«Для своєчасної комплектації кадрів у роботодавців ми заздалегідь, ще до початку сезону, розпочали підбір відповідних працівників, - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. - Якщо потрібно професійне навчання чи то підвищення кваліфікації підібраним претендентам, використовуємо свою навчальну базу, адже працівник має бути конкурентоспроможним на ринку праці».

За результатами вищезазначеної роботи у березні поточного року вже сформовано обласний Банк перспективної потреби у працівниках для виконання сезонних робіт на Херсонщині, що налічує 3,4 тис. сезонних робочих місць, з яких понад 500 вакансій із наданням житла. Із загальної кількості вакансій майже 500 вакансій передбачається у роботодавців рекреаційної зони.

Сезонні роботи проходитимуть у всіх без винятку районах і містах області.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова сезонна зайнятість, у тому числі з наданням житла, дає можливість вирішити питання тимчасового працевлаштування всім, хто бажає працювати на таких роботах, переселенцям, демобілізованим учасникам АТО, студентській молоді. Станом на 18 березня 750 сезонних вакансій вже укомплектовано за сприяння служби зайнятості.

Інформацію про перспективну потребу в сезонних працівниках доведено соціальним партнерам служби зайнятості - Управлінню освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вищим навчальним закладам міста Херсона, Регіональному штабу Херсонської області з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, Громадській організації «Рука допомоги», Херсонському обласному благодійному фонду Володимира Беспечанського «Допомога бійцям, ветеранам та інвалідам АТО», Громадській спілці «Оберіг».

Також ознайомитись з Банком попередньої потреби в працівниках для виконання сезонних робіт на Херсонщині у 2020 році можна на сайті Херсонського обласного центру зайнятості.