Представники мережі магазинів «СІЛЬПО» у м. Херсоні звернулись до Херсонського міського центру зайнятості щодо оперативного укомплектування вакансій ТОВ «СІЛЬПО-ФУД». Мова йшла про вакансії продавця продовольчих товарів, касира торговельного залу, пекаря й кухаря.

На замовлення роботодавця був проведений міні ярмарок вакансій, де для безробітних фахівець з персоналу Оксана Дорофтей розповіла про умови праці на підприємстві. Також фахівчиня зосередила увагу шукачів роботи на інформації щодо обов’язків працівників, рівня заробітної плати, пільг, мотиваційної програми для персоналу та кар’єрного росту.

Пані Оксана наголосила, що робота в ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» це легальна зайнятість, стабільність, впевненість у завтрашньому дні й гідна заробітна плата.

З питань подальшого працевлаштування спілкувались окремо ті шукачі роботи, кого зацікавила надана пропозиція.

Оперативне проведення міні ярмарок вакансій, один із ефективних інструментів у Херсонському міському центрі зайнятості для найшвидшого підбору претендентів на замовлення роботодавців.

 

До відома:

ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» входить до складу Fozzy Group – однієї з найбільших торгово-промислових груп України За час свого розвитку на українському ринку роздрібної торгівлі підприємство ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» зросло в найбільшу торгову мережу. Компанія потребує активних, цілеспрямованих і працездатних співробітників.