Триває інформаційний онлайн-західВ онлайн режимі був проведений інформаційний вебінар «Презентація послуг з професійного навчання, зокрема на базі ЦПТО ДСЗ» для учнів Орлівського навчально-виховного комбінату.

Фахівчиня з профорієнтації Високопільської районної філії ХОЦЗ Ріта Сокур-Коновал наголосила школярам про відповідальний крок у житті молоді, що пов’язаний із вибором професійного майбутнього, про свідомий та обдуманий вибір.

Під час презентації разом проаналізували ринок праці сьогодні, говорили про актуальні вакансії, розмір заробітної плати, перспективи кар’єрного росту, соціальний пакет. Йшлося про задоволення, задоволення від навчання, від роботи, від того, що виробляєш.

Окремо обговорили можливість отримати професію на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зокрема у херсонському.

Під час відеопрезентації Херсонського ЦПТО учні ознайомились із матеріально-технічною базою навчального закладу, переліком професій та напрямками професійного навчання. Учасники дізнались, яких саме працівників очікує сучасний роботодавець та яким вимогам потрібно відповідати, щоб отримати достойну роботу.