оп

12 грудня фахівець з профорієнтації Новотроїцької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Юлія Зайцева провела тренінгове заняття для учнів старших класів Сиваської загальноосвітньої школи.

Метою заходу було – ознайомити учнів з проблемою самовизначення, формування реального погляду на вибір професії з урахуванням власних бажань, можливостями та потребами на ринку праці. Під час заняття учні розбиралися у своїх власних індивідуальних рисах та особливостях, складали послідовний список основних дій при виборі майбутньої професії.

Спеціалістом з профорієнтації, було презентовано новітню он-лайн платформу «Моя професія». Учні дізналися, що кожен з них має можливість проходження професійної діагностики он-лайн та отримання розгорнутої консультації вже безпосередньо від фахівця центру зайнятості.

Тренінг завершився притчею «Кожен чи ніхто», який дав учням привід замислитись про важливість свідомого вибору професії.
Цей захід був цікавим для учнів старших класів, вони активно взяли участь у всіх запропонованих вправах та отримали відповіді на поставленні питання.