13 липня спеціалісти Бериславської районної філії Херсонсього обласного центру зайнятості провели інформаційну зустріч із суб’єктами пробації за участю старшого інспектора районного відділу філії ДУ «Центр пробації» майора Юлії Макарової.

Під час зустрічі фахівчиня центру зайнятості Уляна Вовк ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, а також з сучасними електронними ресурсами, що дають можливість переглядати вакансії, складати успішні резюме, дізнаватися корисну інформацію і набувати корисних навичок. Презентувала офіційний сайт ДСЗ, Освітній портал Державної служби зайнятості, Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри.

Особливу зацікавленість у присутніх викликала інформація про можливість отримання нової професії на базі ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Така спільна робота постійно проводиться і є ефективною, адже розширює можливості клієнтів пробації у вирішенні питань зайнятості та кращої соціальної адаптації в суспільстві.