У рамках плану спільних дій між Херсонським міським центром зайнятості та Головним управлінням Держпраці у Херсонській області 27 липня відбувся семінар «Легалізація трудових відносин – в інтересах держави, сумлінних роботодавців і працівників».

Захід відбувся за участю заступниці начальника управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Лесі Олішевко.

У зв’язку з обмеженнями, передбаченими карантинними заходами, частина роботодавців долучились до семінару в режимі онлайн. Загалом у заході взяли участь 20 працедавців міста.

Під час проведення заходу Леся Олішевко розповіла присутнім про діяльність Головного управління Держпраці у Херсонській області щодо подолання незадекларованої праці та стосовно проведення інспекційних відвідувань.

Кожен з присутніх на заході долучився до обговорення найважливіших питань, пов’язаних із законодавством України про працю.

Підводячи підсумок семінару, заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості Лариса Льошенко поінформувала про діючі електронні сервіси служби зайнятості й подякувала всім учасникам за співпрацю, відповідальність та небайдужість до актуальних питань зайнятості громадян.