Під час роботи семінаруПро створення патронатної сім’ї, як можливого варіанту легального працевлаштування, говорили з шукачами роботи у Каховському міськрайонному центрі зайнятості.

Спікери семінару поінформували учасників про поняття патронатного вихователя і хто може ним стати, надали роз’яснення щодо категорій дітей, яких можна влаштувати під патронат, які основні завдання патронатних вихователів та які в них права та обов’язки. Під час обговорення виникали питання, пов’язані зі створенням та функціонуванням зазначених сімей, на них отримали фахові відповіді.

У якості спікерів заходу виступали: заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості Альона Дашкевич та заступниця керівника, начальниця відділу міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Сухомлин-Миловська.

Фахівці центру зайнятості впевнені, що такі заходи будуть у нагоді не тільки в частині працевлаштування, з часом, кожна дитина, яка виховується в інтернатних закладах, відчує родинне тепло та отримає батьківську любов.