Триває мініярмарок вакансій

З кандидатами на робочі місця спілкувалась начальниця відділу кадрів ПВКФ «Пані Крістіна» Віра Юреніна у Херсонському міському центрі зайнятості.

На замовлення роботодавця фахівці центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій. Всі охочі, хто побажав зв’язати свою трудову діяльність з підприємством, дізнатися про умови праці, обов’язки, рівень заробітної плати, пільги, медичне страхування та оздоровлення були запрошені на захід.

До речі, напередодні заходу фахівці центру зайнятості провели велику роботу з інформування та підбору безробітних. Були запрошені ті, хто вже мав досвід роботи за професіями налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції, механік, варник харчової сировини та продуктів.

Після спілкування з представницею роботодавця декілька безробітних зацікавились перспективою працевлаштування та узгодили зустріч для співбесіди безпосередньо на підприємстві.

 

Додатково: ПВКФ «Пані Крістіна» є сучасною українською компанією - виробником, який спеціалізується на переробці плодовоовочевої продукції та виробництві продуктів харчування торгової марки «HOLIDAY».