Днями в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся мініярмарок вакансій на замовлення Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний дитячий реабілітаційний центр «Скіфос» для 17 шукачів роботи.

Представники роботодавця звернулися з потребою в укомплектуванні таких вакансій: підсобний робітник, робітник з догляду за тваринами, енергетик, покоївка, кухар, офіціант, берейтор, медична сестра, логопед, психолог, педагог-організатор, адміністратор.

Відкрила та провела захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Любов Вандер.

У рамках проведення заходу представники ТОВ «МДРЦ «Скіфос» презентували підприємство, ознайомили шукачів роботи з графіком та режимом роботи, умовами праці, вимогами до претендентів на вакантні робочі місця. Безробітні поспілкуватись безпосередньо з роботодавцем та  отримати відповіді на всі запитання з «перших вуст».

Більшість, із числа присутніх, зацікавились можливістю працевлаштування та виявили бажання поспілкуватися з представниками роботодавця вже безпосередньо на території реабілітаційного центру.

Фахівці центру зайнятості впевнені, що мініярмарок допоможе роботодавцю знайти собі кваліфікованих працівників, а безробітним – бажану роботу.