Для безробітних, які перебувають на обліку у Великоолександрівській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості, днями провели семінар-презентацію послуг з професійного навчання за сприяння служби зайнятості. Захід відбувся за участю колишньої безробітної, яка пройшла навчання в ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» та отримала професію кухаря, – Лідії Мамцевої.

На даний час Лідія вже має досвід роботи за здобутою професією. Жінка відкрила власну справу та тішить смачними стравами жителів Великоолександрівщини.

Гостя заходу розповіла безробітним свою історію успіху і поділилася власним досвідом навчання за сприяння служби зайнятості. «Для того, щоб змінити своє життя і отримати бажану роботу іноді варто зробити крок вперед – отримати професію, яка дає можливість працевлаштування, - впевнена Лідія Мамцева. - Головним для успішного навчання - є бажання змін та вміння впоратися зі своїми страхами та сумнівами, що інколи заважають нам раціонально поглянути на наші можливості та шанси покращити своє життя».

Фахівець з профорієнтації Катерина Федорова поінформувала присутніх про можливість навчання за направленням центру зайнятості, зокрема в Херсонському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Ознайомила учасників з переліком професій, за якими здійснюється навчання та напрямами підвищення кваліфікації. Також надала інформацію щодо актуальності професій на місцевому ринку праці, престижності робітничих професій, переваг та перспектив працевлаштування за даними професіями.