оп

18 та 19 грудня учні 11-их класів Нововоронцовських ЗОШ №1 та №2 ознайомились з можливістю проходження профорієнтаційного тестування за допомогою Платформи для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Фахівець з профорієнтації Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Тетяна Топчій розповіла школярам, що вибір професії стає простим і доступним, легкість інтерпретації дає змогу самостійно ознайомитися з оцінкою власних здібностей. Усі бажаючі (віком старше 14 років) можуть отримати цю послугу дистанційно, а головне – безкоштовно і в форматі онлайн. У разі потреби профконсультант служби зайнятості допоможе оптанту правильно зорієнтуватися у попиті та пропозиції обраної майбутньої професії на ринку праці.

Одинадцятикласники виявили бажання пройти психодіагностику та визначити свої професійні інтереси і цінності, виявити рівень IQ та психологічну схильність до певного виду професії.

Із запровадженням цієї системи служба зайнятості перетворює вибір майбутньої професії у науково обґрунтований прогноз і робить систему профорієнтаційного консультування загальнодоступною.