Онлайн-вебінари проводять фахівці Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості для консультування та інформування шукачів роботи.

Різні теми обговорюються учасниками під час спілкування: про права та обов’язки зареєстрованих безробітних, особливо в умовах карантину; про сучасні технології пошуку роботи та джерела інформації про вакансії; про електронні сервісі служби зайнятості.

Присутнім пропонують самостійно пройти дистанційне тестування на платформах служби зайнятості «Моя професія – консультаційна мережа», «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри».

Також фахівці центру зайнятості нагадують слухачам про можливість звернення в телефонному режимі до сектору рекрутингу, де здійснюється оперативний та ефективний пошук кандидатів на вакансії відповідно до вимог роботодавця.

Наприкінці вебінарів всі учасники отримують відповіді на питання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

 

*Вебінари проводяться фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з використанням програми Zoom. Щоб стати учасником достатньо мати пристрій (комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон) із виходом до мережі Інтернет та зареєстровану електронну скриньку чи додаток Viber. Інструкцію щодо підключення нададуть фахівці служби зайнятості за телефоном або електронною поштою.

Цікаво? Телефонуйте за номером (0-237) 5-23-16