22 вересня профорієнтаторка Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості організувала ряд заходів з орієнтування на службу у прикордонних загонах за участю начальника відділу комплектування Херсонського прикордонного загону Геннадія Ратушняка. Військовий зустрівся з безробітними, перебуваючими на обліку в центрі зайнятості, а потім із студентами Чаплинського професійного аграрного ліцею.

Генаній Ратушняк повідомив присутнім, що наразі є вакантні посади молодших інспекторів прикордонної служби, інспекторів прикордонної служби, рульових мотористів, кінологів, водіїв, зв’язківців, кухарів, фельдшерів.

Набір проводиться до відділів прикордонної служби Херсона, Скадовська, Залізного порту, Чонгара, Благовіщенки, Преображенки. Також до відділень інспекторів прикордонної служби Хорлів, Строганівки, Генічевська та до прикордонної комендатури швидкого реагування з місцем дислокації с. Макарівка.

Представник роботодавця зауважив, що для військовослужбовців за контрактом державою гарантується гідне та стабільне грошове забезпечення, соціальний пакет та пільги, можливість кар’єрного зростання та отримання житла.