Тренінг «Особливості працевлаштування жінки в умовах сьогодення» нещодавно відбувся у Великоолександрівській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості. Захід провели спільно з Великоолександрівським бюро правової допомоги. У його роботі взяли участь 10 жінок з-поміж безробітних.

Метою тренінгу було формування позитивного і свідомого ставлення до свого майбутнього та активного пошуку роботи.

Учасниці тренінгу активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та саморозвитку. Не залишили осторонь і питання гендерної рівності жінок на ринку праці. Фахівець з профорієнтації Катерина Федорова надала інформацію щодо ситуації на ринку праці та ознайомила з вакансіями району.

Ольга Соколенко – начальниця Великоолександрівського бюро правової допомоги, ознайомила присутніх із трудовим законодавством, повідомила про гарантії при прийнятті на роботу та заборону звільнення вагітних жінок та жінок, які мають дітей.

Наприкінці тренінгу учасниці озвучили та обговорили проблеми, з якими вони стикаються в процесі пошуку роботи, а також визначили шляхи, що дають можливість їх вирішити.