Триває вебінар...Безробітні, які перебувають на обліку у Бериславській районній філії ХОЦЗ, в онлайн режимі спілкувались з фахівцями місцевої служби зайнятості та центру з надання безоплатної правової допомоги.

Під час роботи учасники дізнались про ситуацію на ринку праці та перелік актуальних вакансії на сьогодні, окремо йшлося про використання онлайн сервісів державної служби зайнятості.

Зокрема говорили щодо можливості створення електронного кабінету шукача роботи, фахівець презентувала кроки щодо самостійного пошуку роботи на офіційному сайті центру зайнятості й розміщенню резюме. Також була надана інформація про можливість отримати направлення служби зайнятості на професійне навчання та підвищення кваліфікації, учасники дізналися про графік відкриття груп на навчання за переліком професій.

У межах своєї компетенції інформувала учасників і фахівець центру з надання безоплатної правової допомоги.

Вебінар проводили: фахівець з профорієнтації Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Уляна Вовк й фахівець Бериславського місцевого центру з надання БВПД Оксана Єрмакова.