Проблема торгівлі людьми є найбільш тривожною у сучасному світі. Це одне з наймасовіших порушень прав і свобод людини. Є цілий ряд передумов, що сприяють цьому явищу, та одна із головних - правова необізнаність громадян.

З метою підвищення поінформованості шукачів роботи щодо проблем торгівлі людьми у соціально-психологічному тренінговому центрі Великоолександрівського районного центру зайнятості для 15 безробітних проведено тренінг «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства». До участі у заході було запрошено соціального партнера – фахівця Великоолександрівського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Вікторію Горову.

За допомогою тренера учасники заходу розглянули причини та ознайомилися з формами торгівлі людьми, створили список корисних порад щодо особистої безпеки при виїзді за кордон, дізналися про державні органи, які займаються виявленням та протидією торгівлі людьми.

Наприкінці заходу присутні отримали пам’ятку «Загальні правила безпечного працевлаштування за кордоном». Впевнені, що правова обізнаність громадян з цього питання сприяє викорененню цього ганебного явища.