оп

Підтвердженням активної співпраці залізничників із Херсонським міським центром зайнятості 18 грудня відбулася презентація професій виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» для учнів 10 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

Начальник відділу кадрів Наталія Корнійчук розповіла про підприємство та виробничі процеси, завдяки яким існують залізничні перевезення, про такі професії як черговий по станції, поїзний диспетчер, монтер колії, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, складач поїздів, електромонтер та інші. Також запросила старшокласників на екскурсію підприємством з метою агітації в майбутньому стати співробітниками Укрзалізниці.

А для того, щоб правильно вибрати професію, необхідно передусім пізнати себе. Саме тому заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ганна Лихенко ознайомила учнів із Платформою Державної служби зайнятості «Моя професія. Консультаційна мережа», метою якої є надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Он-лайн сервіс дає можливість створити власний профіль з особистим паролем, що дозволить учням пізнати себе як найкраще та рухатись далі в професійному розвитку.

Наприкінці заходу для учасників провели екскурсію Херсонським міським центром зайнятості під час якої ознайомили з його структурою та послугами для молоді.