Днями відбулась робоча зустріч представників Херсонського міського центру зайнятості, Державної установи «Центр пробації» та роботодавців міста.

Під час заходу обговорили питання щодо сприяння у працевлаштуванні та соціальної адаптації осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі та осіб, звільнених після відбуття покарань.

Заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості Ольга Труш наголосила, що кожна особа, яка звільняється з місць позбавлення волі та звертається до служби зайнятості за допомогою у працевлаштування, отримує повний комплекс соціальних послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення.

Про консультаційні послуги з профорієнтації та про можливості пройти професійну підготовку та перепідготовку, зокрема в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ», поінформувала заступниця відділу активної підтримки безробітних Херсонського міського центру зайнятості Ганна Лихенко.

Присутні роботодавці м.Херсон надали перелік актуальних вакансій, таких як: дорожній робітник, швачка, підсобний робітник, вантажник, апаратник дезодорації, робітник з благоустрою.

Співпраця міського центру зайнятості з службою пробації продовжується в частині реалізації права на працю, осіб котрі звертаються за сприянням в працевлаштуванні.