Семінар для роботодавців «Дієві форми співпраці служби зайнятості з роботодавцями з метою укомплектування суб'єктів господарювання персоналом, у тому числі особами з інвалідністю. Легалізація зайнятості» відбувся 18 серпня у Генічеській районній філії Херсонського ОЦЗ.

У заході взяли учать 10 суб’єктів господарювання.

Заступник директора Генічеської районної філії Херсонського ОЦЗ Сергій Стефанюк ознайомив присутніх з інформацією про стан ринку праці та змінами у законодавстві України про зайнятість населення, наголосив на перевагах співпраці роботодавців із службою зайнятості.

Провідна фахівчиня відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Стрембовська розповіла про основні послуги, що надає служба зайнятості працедавцям, зокрема в онлайн форматі.

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Херсонській області Ігор Пономаренко, який був запрошений на семінар, звернувся до присутніх і нагадав про негативні наслідки та відповідальність за неналежне оформлення трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником. Надав роз’яснення про переваги офіційного працевлаштування та легальної заробітної плати.

Під час проведення семінару його учасники отримали відповіді на свої питання, обмінялися думками і досвідом.