Під час роботи семінаруУ Великолепетиській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості провели інформаційний захід для безробітних. Спікери говорили про Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, торкнулися всіх питань, що пов’язані з цією тематикою.

Зокрема, представниці Великолепетиського територіального центру надання соціальної допомоги Світлана Крамаренко та Світлана Клиба ознайомили учасників із законодавством України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідками зовнішньої нелегальної трудової міграції, перевагами легального працевлаштування в Україні та за кордоном. Говорили про можливі форми та методи вербування й експлуатації людей в рабстві. Зупинились на реаліях, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном, видах шахрайства при працевлаштуванні за кордоном. Розповіли про консульський захист, надали присутнім буклети та контактні дані національної телефонної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Спілкування перейшло в цікавий діалог з запитаннями та відповідями, безробітні ділилися особистим досвідом за вказаною темою.