Щотижня в місті Херсон проходять рейди з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У складі робочої групи фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості консультують та роз’яснюють суб’єктам господарювання міста про важливість офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які працюють нелегально і отримують заробітну плату неофіційно. Під час візитів спеціалісти центру зайнятості акцентують увагу на активних програмах для роботодавців, які створюють робочі місця.

Інформаційно-роз’яснювальна робота та надання консультацій роботодавцям і працівникам вже дають свої результати. Все частіше під час перевірок відбуваються зустрічі з роботодавцями, які на законодавчому рівні захищають права своїх працівників.

Довідково: З початку поточного року робочими групами з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення за участю представників Херсонського міського центру зайнятості здійснено 47 рейдів-обстежень 417 суб’єктів господарювання міста Херсона.

За результатами проведених спільних рейдів порушення встановлено у 63 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 97 неоформлених найманих працівників. Оформлено трудові відносини з 70 найманими працівниками у 39 роботодавців.