Семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» відбувся у Великоолександрівській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Захід проходив спільно з Великоолександрівським СПД Береславського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області.

Учасники семінару обговорили наслідки нелегальної трудової міграції, переваги легального працевлаштування в країні і за кордоном.

Присутній слідчий слідчого відділення відділу поліції Дмитро Рубан надав роз`яснення як себе захистити при працевлаштуванні закордоном та як отримати правовий захист від протиправних дій внаслідок нелегальної міграції та торгівлі людьми.

«Ми особисто відповідаємо за своє життя і своє майбутнє. Тому не варто віддавати свого права вільного вибору в чужі руки. Перед тим як зробити вирішальний крок, потрібно зважити всі «за» і «проти», – зазначила спеціаліст з профорієнтації районної філії Катерина Федорова.

Наприкінці семінару фахівці наголосили на основних засадах правової захищеності мігрантів, повідомили про діяльність консульських установ, міжнародних організацій та повідомили номери телефонів «гарячих ліній», на які можна телефонувати у разі потреби.