Днями профорієнтаторка Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Інна Корміленко відвідала Креативний простір «Крила», де ознайомила його відвідувачів з різноманітним світом професій.

Для присутніх учнів віком від 8 до 15 років провели інтерактивну вікторину. Охопили декілька професійних сфер: медичну, сільськогосподарську, IT – технологій, транспортну тощо. Учасники змогли у цікавий для себе спосіб, використовуючи гаджети, багато дізнатися про професійну сторону життя.

Також говорили про гендерні стереотипи в професійному житті. У сучасному мовленні досі фігурують поняття «суто чоловічих» або «суто жіночих» професій. Фахівчиня центру зайнятості розповіла, що незалежно від статі, люди можуть однаково якісно виконувати одну й ту ж саму роботу.

Згадували приклади із власного життя, із кіно, приміряли на себе різні професійні ролі… Підбиваючи підсумки зустрічі, підростаюче покоління зробило власний висновок: «Вибір потрібно робити за покликом душі. Потрібні певні знання, вміння, навички…Але працювати потрібно там, де подобається, де отримуєш задоволення».

Зустріч пройшла на ура! Дискутували, сміялися та пізнавали чимало нового…

Мати одного із присутніх учнів, на просторах Фейсбуку, залишила приємний відгук про враження сина, який брав участь у заході:

«Дуже вдячна і радісна від того, що і мій синочок, наймолодший учасник простору, повернувся додому «на крилах» і повідомив: все, тепер я буду вчителем початкових класів… Не знаю, як ви їх окриляєте та надихаєте, але мої діти дуже чекають нових зустрічей…»

До відома: Захід відбувся завдяки співпраці Білозерської районної філії Херсоснького обласного центру зайнятості, Креативного простору «Крила», кіноклубу Docuclub, При ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» та Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради.