оп

Нещодавно у приміщенні Великолепетиської районної філії Херсонського ОЦЗ відбулася презентація роботодавця — ФОП Людмила Чолій, підприємство якої займається виготовленням хлібобулочних та кондитерських виробів. Жінка звернулася до Великолепетиської філії у пошуку робітників.

У недалекому минулому пані Людмила сама перебувала на обліку у Великолепетиській районній філії Херсонського ОЦЗ у пошуках роботи, користувалася всіма послугами активної підтримки, зокрема, отримала нову професію. У індивідуальних бесідах фахівці філії неодноразово націлювали на думку забезпечити себе роботою самостійно, оскільки у селі де вона проживає робочих місць обмаль. Так, жінка зважила переваги та вирішила відкрити власну справу. «Підприємницька діяльність — безмежне поле застосування знань, зусиль та здібностей», - вважає пані Людмила.

Загалом, за минулий рік фахівці Великолепетиської районної філії Херсонського ОЦЗ допомогли 2 особам розпочати власні справи. Отримавши низку соціальних послуг, відвідавши різноманітні інформаційні заходи, у тому числі семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність вирішили спробувати себе у бізнесі Галина Борисенко та Майа Воронцова.

Отже, якщо Ви перебуваєте в пошуку роботи, звертайтесь до фахівців служби зайнятості для отримання детальної інформації щодо можливості започаткування власної справи.