Під час роботи заходуЧергова зустріч з безробітними відбулася у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості в форматі міні-ярмарку з орієнтації на службу в Збройних силах України. До участі у заході долучився офіцер районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки лейтенант Валерій Арсиневич.

Офіцер розповів про умови служби за контрактом, кваліфікаційні вимоги до кандидатів, а також озвучив вакантні посади осіб рядового, сержантського та старшинського складу. Учасники поставили ряд запитань щодо уточнення інформації про можливість служби в ЗСУ, після чого присутнім надали вичерпні відповіді.

Загалом на міні-ярмарок прийшли 12 безробітних, двох з них зацікавила можливість проходження військової служби за контрактом.

Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості та районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки й надалі продовжуватимуть спільну роз’яснювальну, рекламно-агітаційну роботу, що мають за мету відбір серед безробітних громадян достойних кандидатів на військову службу за контрактом.