З метою надання службою зайнятості комплексу послуг в ситуації запланованого масового вивільнення працівників, 15 березня 2018 року представники Херсонського міського центру зайнятості зустрілись з працівниками ТОВ "Механічний завод". Важливість заходу полягає в знятті соціальної напруги в колективі та роз’ясненні правових питань працівникам, яких планують вивільнити, законодавства про зайнятість.

Відкриваючи зустріч з працівниками ТОВ "Механічний завод", заступник директора Херсонського міського центру зайнятості Ірина Козачек ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці міста Херсона, інноваційними підходами в роботі служби зайнятості з безробітними, а саме: відео-резюме, відео – вакансії, електронний сервіс «Електронна черга» - за допомогою якого бажаючі мають можливість записатися на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості для реєстрації або отримання консультації.

Спеціалісти центру зайнятості поінформували присутніх про наявні вільні робочі місця, про можливості професійного навчання відповідно до здібностей та з урахуванням потреб ринку праці, про порядок реєстрації в службі зайнятості, про порядок нарахування та виплат матеріального забезпечення на випадок безробіття, про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності тощо.

У ході проведення заходу працівники заводу отримали відповіді на свої наболілі запитання.

Закінчуючи зустріч заступник директора Херсонського міського центру зайнятості Ірина Козачек підсумувала, що після звільнення з роботи життя не закінчується, усі труднощі можна подолати. А у разі звернення до служби зайнятості – людина не залишиться наодинці зі своєю проблемою. Поруч будуть фахівці, які допоможуть у вирішенні питань працевлаштування.