94 рейди здійснили з початку року представники Херсонського міського центру зайнятості, які входять до складу робочих груп з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення.

Під час роботи були обстежені 852 суб’єкти господарювання міста Херсона.

За результатами проведених спільних рейдів встановлені порушення у 122 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 177 неоформлених найманих працівників, оформлені трудові відносини з 108 найманими працівниками.

Звичайні цифри, звичайна статистика…але, за цими цифрами відповідні результати: працівники, які отримали легальну працю, зарплату й соціальні гарантії, поповнення місцевих бюджетів…

Спільна робота на один результат, де кожен виконує свою функцію.

Головне, про що інформують громадян, це стосується переваг офіційного працевлаштування й ризиків незадекларованої праці. Акцентують увагу присутніх на правильному оформленні трудових відносин, що гарантують гідні умови праці, оплату праці в розмірі не менше мінімальної, щорічну відпустку, страхування на випадок тимчасової непрацездатності, безробіття та нещасних випадків на виробництвах.

Окремо представники Херсонського міського центру зайнятості інформують про активні програми державної служби зайнятості для роботодавців, які створюють нові робочі місця.